Dlaczego otworzyłam sklep online z kosmetykami?

Często planując zakup kosmetyków rozpisywałam sobie wszystkie niezbędne mi produkty tak, aby nie pogubić się w natłoku kosmetyków dostępnych zarówno w drogeriach, jak i w sklepach internetowych. Zawsze jednak spotykałam ten sam problem związany z dostępnością kosmetyków i postanowiłam go samodzielnie rozwiązać, aby ułatwić zakupy nie tylko sobie, ale i innym kobietom.

Mój sklep z kosmetykami

kosmetyki sklep internetowyPrzeważnie jeżeli planujemy jakieś większe zakupy dotyczące czy kosmetyków do makijażu czy też tych do pielęgnacji ciała, w pierwszej kolejności odwiedzamy sklepy online ponieważ wszyscy wiemy, że jest w nich znacznie większy wybór pod względem zarówno ilości samych produktów, jak i oczywiście marek. Często jednak okazuje się, że koniec końców zamiast robić zakupy w jednym sklepie, robimy w kilku bowiem, albo konkretny sklep nie ma naszego ulubionego podkładu, albo paletki cieni. Sprawia to nierzadko, że tylko przepłacamy, bo dodatkowo musimy opłacić kilka przesyłek. Właśnie dlatego wpadłam na pomysł, aby założyć swój własny biznes sprowadzający najpopularniejsze kosmetyki sklep internetowy miał się wyróżniać przede wszystkim tym, że zawierałby wszystkie najczęściej kupowane produkty tak, aby większość kobiet mogła sobie pozwolić na robienie zakupów w jednym miejscu. Wpadłam także na pomysł, że co jakiś czas będę zamieszczała ankiety na stronie sklepu w których klienci będą mogli zadecydować na które kosmetyki zrobić przeceny lub o jakie produkty uzupełnić ofertę. Pomyślałam, że będzie to najlepsze wyjście bowiem wówczas już naprawdę niczego w moim sklepie nie zabraknie. Oczywiście sklep posiadał w asortymencie nie tylko same kosmetyki, ale i akcesoria. Każdy pędzel dodatkowo był bardzo dokładnie opisany wraz z informacją do czego służy oraz jak się z niego korzysta wraz z instruktażem na filmiku. Pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę ponieważ zadowolone klientki mogły sobie pozwolić na w pełni przemyślane zakupy dokładnie wiedząc po co dany produkt kupują.

Mój sklep szybko zyskał uznanie co niezwykle mnie ucieszyło. Z biegiem czasu otworzyłam w moim małym mieście również sklep stacjonarny bazujący na bardzo podobnych zasadach. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak często ciężko dostać dobrej jakości kosmetyk w małej miejscowości, a mój sklep właśnie to umożliwiał. Zaczęłam również organizować darmowe spotkania z makijażystką na których kobiety mogły zasięgnąć opinii i każdej porady dotyczącej robienia makijażu.