Co to jest refleksol?

Refleksole są roletami ekranowymi, które najczęściej są montowane na zewnątrz okien. Wykonane są z tkaniny, która pochłania promienie słoneczne, dzięki czemu chronią dobrze całe pomieszczenie przed nadmierną temperaturą zwłaszcza w okresie letnim. Są idealnym rozwiązaniem do małych domów jednorodzinnych lub mieszkań w blokach, ale również do dużych biurowców i całkowicie przeszklonej przestrzeni.

Czy warto zainwestować w refleksole?

refleksole - WarszawaWiele osób decyduję się na wybór refleksoli zamiast klimatyzatora, ponieważ jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie pod względem zdrowotnym. Przebywanie bardzo długi okres czasu w przeciągu może wpłynąć na bardzo negatywnie na struny głosowe, a także na drogi oddechowe i ogólne samopoczucie. Dodatkowo refleksole najczęściej montowane są na zewnątrz, więc nie zmniejszają powierzchni użytkowej, a klimatyzator zawsze jest montowany wewnątrz i zajmuje dużo miejsca zwłaszcza w bardzo małych pomieszczeniach. Ręcznie lub za pomocą pilota możemy użytkować refleksole – Warszawa to miasto, na którego terenie możemy również skorzystać z usług firm, które instalują inteligentne systemy, dzięki czemu refleksole dopasowują się do oświetlenia. Oczywiście największymi zaletami i refleksoli jest to, że wyglądają one elegancko oraz nowocześnie, a także pasują do praktycznie każdego nowoczesnego budynku prywatnego lub firmowego. Z czego zostały wykonane refleksole? Produkty takie wykonuje się najczęściej z wysokiej jakości materiałów zaciemniających, które dodatkowo odporne są na czynniki atmosferyczne. W ten sposób mamy pewność, że przetrwają one nawet najtrudniejsze burze oraz wichury, a także huragany. Najczęściej najwięcej osób decyduję się na refleksowe, ponieważ chronią one latem przed nadmiernym ogrzewaniem i promieniami słońca, ale również chronią przed owadami, więc są idealnym rozwiązaniem na miesiące od maja do września.

Refleksole są również idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy chcą chronić swoich pracowników w biurze przed upałem oraz nadmiernym słońcem. W ten sposób mogą dla nich stworzyć komfortowe warunki do pracy, ponieważ promienie słoneczne mogą zamieniać każdy budynek w szklarnie, gdzie panuje temperatura powyżej 30 stopni. Taka temperatura z pewnością nie wpływa na efektywność i wydajność pracowników w pracy.