Bezpieczne trybuny na stadion

Wyposażenie stadionu sportowego powinno spełniać określone warunki. Powinno w jakiś sposób nawiązywać barwami do klubu, który na nim trenuje i zapewniać komfort kibicom. Musi być wytrzymałe, gdyż jego naprawa często jest niemożliwa a wymiana wiąże się z ogromnymi kosztami. Dla mnie jednak nie to jest priorytetem. Wyposażenie stadionu powinno być przede wszystkim bezpieczne.

Wyposażenie stadionu z atestem

trybuny stadionowe z atestemW przypadku, gdy na stadionie znajdują się setki, a często nawet tysiące osób, bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego właśnie zdecydowałam się na trybuny stadionowe z atestem. Atest jest dla mnie gwarancję, że trybuny zniosą naprawdę wiele. Niezależnie od tego, czy są wypełnione kibicami tylko w połowie, czy też na dany mecz bilety zostały wyprzedane do ostatniego, nie obawiam się, że na stadionie, którym zarządzam, coś pójdzie nie tak. Trybuny, na które się zdecydowałam, są przygotowane w taki sposób, że są w stanie nie tylko unieść ciężar równy ilości osób, na które zostały przygotowane, pomnożonej przez wagę rosłego mężczyzny ze spora nadwagą, ale również są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Mrozy i upały nie są w stanie w żaden sposób nadwątlić konstrukcji, w związku z czym naprawdę nie obawiam się, że na stadionie dojdzie do jakiegoś wypadku. Dodatkowym atutem jest dla mnie fakt, że konstrukcja została zaprojektowana w sposób bezpieczny dla dzieci – wszelkiego otwory są na tyle małe, że nie ma szans, aby ktoś był w stanie do nich wpaść. Projekt trybuny przewidział również udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, które w przypadku naszego stadionu są bardzo często wykorzystywane i muszę przyznać, że niezawodne. Trybuny były dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, dla osób bardziej wymagających istniała również możliwość przedstawienia własnego projektu. Przekonał mnie również fakt, że mimo solidnego wykonania, atestu i gwarancji udzielonej przez producenta, cena była bardzo przystępna.

Na stadionie najważniejsze jest bezpieczeństwo. Dlatego właśnie ja zdecydowałam się na trybuny z atestem i nie żałuję tej decyzji. Cena okazała się bardzo przystępna, a jakość trybun przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, tak samo jak zadowoleni są kibice, którzy są nie tylko bezpieczni, ale również usadzeni w komfortowy dla nich sposób.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Sport